M jak miłość (1333)

M jak miłość

odc. 1333

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Roland Rowiński, Waldemar Szarek
W skrócie:Starski zdradza Marii, że przed laty część ziem w Grabinie należała do jego rodziny. Zamierza je odkupić od obecnych właścicieli. Mateusz proponuje Justynie, że weźmie na siebie winę za śmierć Maćka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Maria nadal pracuje u Starskiego. Biznesmen zdradza jej, że przed laty część ziem w Grabinie należała do jego rodziny. Mężczyzna zamierza te tereny, wraz z należącym do Anny siedliskiem, odkupić od aktualnych właścicieli. Janek dowiaduje się więcej o swojej przeszłości. Mateusz wciąż myśli o dramacie, który zobaczył nad rzeką i w końcu proponuje Justynie, że weźmie winę za śmierć Maćka, gdyż jako nieletni nie trafi do więzienia, tylko do poprawczaka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także