M jak miłość (1327)

M jak miłość

odc. 1327

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Roland Rowiński
W skrócie:Ala i Paweł znów się sprzeczają. Mark, kochanek Zduńskiej, przyjeżdża do Polski i postanawia wyznać rywalowi prawdę, nie tylko o łączącym ich romansie, lecz też o dziecku, którego spodziewa się Ala.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Ala i Paweł znów się sprzeczają. Tymczasem Mark, kochanek Zduńskiej, przyjeżdża do Polski i postanawia wyznać rywalowi prawdę, nie tylko o łączącym ich romansie, lecz też o dziecku, którego spodziewa się Ala. Z kolei Magda denerwuje się przed wizytą u lekarza. Budzyński, by poprawić jej humor, zabiera ukochaną na romantyczną wycieczkę. Kryńska wykorzystuje okazję i pod nieobecność Chodakowskiej włamuje się do jej mieszkania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także