M jak miłość (1323)

M jak miłość

odc. 1323

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
W skrócie:Policja uznaje, że Maciek nie zaginął, tylko uciekł z siedliska bez płacenia, i rezygnuje z poszukiwań. Franek dostaje propozycję pracy dla instytutu w Bieszczadach. Leśnik musi przełożyć ślub.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Policja uznaje, że Maciek nie zaginął, tylko uciekł z siedliska bez płacenia, i nie podejmuje akcji poszukiwawczej. Janek znajduje jednak w lesie kluczyki do jego auta. Franek dostaje propozycję pracy dla Instytutu Badawczego Leśnictwa w Bieszczadach. Przez nowy projekt leśnik musi wyjechać na kilka miesięcy i przełożyć ślub. Tymczasem Maria zaczyna pracę dla Kamila Starskiego. Kisielowa zaś wyznaje Barbarze, że zaprosiła Roberta na obiad do Mostowiaków, i prosi przyjaciółkę, by pomogła jej ukochanego ugościć. Tymczasem Paweł idzie do Teresy na kameralną parapetówkę. Gdy jej córka Aga zwierza się ze swoich problemów ze znalezieniem pracy, załatwia jej posadę w bistro.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także