M jak miłość (1322)

M jak miłość

odc. 1322

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
W skrócie:Marcin postanawia, że jeśli Karskiemu zostaną postawione jakieś zarzuty, sam zgłosi się na policję i przyzna do zabicia Głowackiego. Tymczasem Magda i Budzyński cieszą się weekendem w Kazimierzu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Marcin postanawia, że jeśli Karskiemu zostaną postawione jakieś zarzuty, sam zgłosi się na policję i przyzna do zabicia Głowackiego. Tymczasem Magda i Budzyński cieszą się wspólnym weekendem w Kazimierzu. Ich beztroskę przerywa telefon od Marszałka. Okazuje się, że Maciek miał wypadek i trafił na pogotowie. Olek wyznaje Marcinowi, że choć mieszka teraz z Anetą, nadal myśli o byłej żonie. Natomiast Olga zostaje zaatakowana przez obserwującego ją stalkera. Kelnerka jednak ucieka i opowiada o wszystkim Kindze. Gdy Zduńska próbuje wyrzucić niechcianego klienta, mężczyzna wybucha wściekłością.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także