M jak miłość (1321)

M jak miłość

odc. 1321

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:Marcin nie umie poradzić sobie ze śmiercią Głowackiego i sięga po alkohol. Wyznaje Agnieszce, że to on zabił bandytę. Wojtek cały czas sprawia problemy i dopuszcza się kradzieży w osiedlowym sklepiku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Marcin nie umie poradzić sobie ze śmiercią Głowackiego i sięga po alkohol. Wyznaje Agnieszce, że to on zabił bandytę. Tymczasem mały Wojtek cały czas sprawia problemy i dopuszcza się kradzieży w osiedlowym sklepiku. Joasia decyduje się wyjechać z dziećmi do Francji. Z kolei Budzyński zamierza zabrać Magdę do Kazimierza. Jego romantyczne plany niszczy Aneta, która podrzuca rywalce liścik, przez który Chodakowska jest pewna, że prawnik chce z nią zerwać.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także