M jak miłość (1319)

M jak miłość

odc. 1319

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
W skrócie:Kisielowa szykuje się na kolejną randkę z Robertem. Do Grabiny przyjeżdża były ukochany Justyny. Agresywny chłopak zamienił jej życie w koszmar. Nowo poznana prawniczka oferuje Marii pracę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Okazuje się, że Teresa miała wypadek i ostatnich kilka dni spędziła w szpitalu. Ula zostaje oficjalnie szefową siedliska, ponieważ Anna podjęła decyzję o pozostaniu we Francji. Między Marzenką i Andrzejkiem znów wybucha kłótnia, tym razem o to, ile powinni mieć dzieci. Ewa donosi o przygodach Olki jej matce, która od razu wraca do domu. Nie podoba się to nastolatce. Kisielowa, wspierana przez Barbarę, szykuje się na kolejną randkę z Robertem. Do Grabiny przyjeżdża Maciek, były ukochany Justyny. Agresywny chłopak zamienił jej życie w koszmar. Maria poznaje przypadkiem prawniczkę Ninę Janiszewską, która proponuje jej pracę. Okazuje się, że kobieta reprezentuje bogatego klienta, który potrzebuje medycznej opieki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także