M jak miłość (1318)

M jak miłość

odc. 1318

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Jarosław Banaszek
W skrócie:Teresa próbuje ułożyć sobie życie z dala od męża. Po spotkaniu z Pawłem kobieta nagle znika. Julka mówi koleżankom, że szef zabiera ją na romantyczne wakacje. Paweł dowiaduje się o kłamstwie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Kinga i Piotr namawiają Magdę, by przyjęła mieszkanie, które chce oddać jej Olek. Aneta natomiast otwarcie atakuje rywalkę, której zarzuca, że zależy jej tylko na pieniądzach byłego męża. Tymczasem Magda wciąż flirtuje z Budzyńskim. Teresa nadal próbuje ułożyć sobie życie w Warszawie z dala od męża. Po spotkaniu z Pawłem kobieta jednak nagle znika, o czym informuje Zduńskiego jej przerażona córka Aga. Julka ma zjazd absolwentów liceum, na który nie ma ochoty iść. Oszukuje koleżanki mówiąc, że szef zabiera ją w tym czasie na romantyczne wakacje. Wkrótce o jej kłamstwie dowiaduje się Paweł...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także