M jak miłość (1317)

M jak miłość

odc. 1317

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Krzysztof Łukaszewicz
W skrócie:Dochodzi do bójki między Marcinem i Jakubem a Głowackim. Bandyta ginie od postrzału. Karski postanawia wziąć winę na siebie. Radzi Chodakowskiemu, by zeznał, że nie ma nic wspólnego z tym incydentem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Dochodzi do walki między Marcinem i Jakubem a Głowackim. W trakcie bójki pada strzał i bandyta ginie na miejscu. Karski postanawia wziąć winę na siebie. Radzi Chodakowskiemu, by zeznał, że nie wysiadał z auta i nie ma nic wspólnego z tym incydentem. Tymczasem Asia wciąż nie chce przyjąć zaproszenia Jacka i wyjechać z dziećmi do Francji. Jednak mały Wojtek wyznaje, że marzy o takiej podróży. Teresa zwierza się Pawłowi ze swoich małżeńskich problemów. Ala ma dla męża złą wiadomość. Okazuje się, że nie może wziąć urlopu i pojechać z rodziną nad morze. Natomiast Górecki nadal dąży do rozstania Olgi i Radka. Tym razem biznesmen próbuje chłopaka przekupić i sprowadza do bistro Kasię, z którą Małkowski ma dziecko.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także