M jak miłość (1313)

M jak miłość

odc. 1313

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Krzysztof Łukaszewicz
W skrócie:Marcin w porozumieniu z ojcem postanawia oddać udziały w rodzinnej firmie dzieciom stryja - Zosi, Wojtkowi oraz Helence. Magda wyznaje Budzyńskiemu, że kochanka męża nęka ją obraźliwymi mailami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Marcin w porozumieniu z ojcem postanawia oddać udziały w rodzinnej firmie dzieciom stryja - Zosi, Wojtkowi oraz Helence. Tymczasem Magda cały czas ma problemy przez Anetę. W końcu wyznaje Budzyńskiemu, że kochanka męża nęka ją obraźliwymi mailami i jej grozi. Zbliża się dzień pogrzebu Tomka. Bliscy zapewniają Asię, że zawsze może liczyć na ich pomoc. Na stypie pojawiają się również Kryńska i Olek. Aneta po raz kolejny próbuje oczernić swoją rywalkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także