M jak miłość (1307)

M jak miłość

odc. 1307

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Mariusz Malec
W skrócie:Tomek nadal jest w śpiączce. Załamana Joasia musi również borykać się z żądnymi sensacji dziennikarzami, którzy nachodzą jej rodzinę. Tymczasem w szpitalu zjawia się Głowacki, udając policjanta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Tomek nadal jest w śpiączce. Bliska załamania Joasia musi również borykać się z żądnymi sensacji dziennikarzami, którzy nachodzą jej rodzinę. Tymczasem w szpitalu zjawia się Głowacki udając policjanta, by zadać Chodakowskiemu ostateczny cios. Ewa nadal opiekuje się dziewczynką, którą znalazła w kościele. Oferuje nastoletniej matce pomoc finansową, lecz dziewczyna postanawia w ten sposób wyłudzić od Mostowiaków sporo pieniędzy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także