M jak miłość (1276)

M jak miłość

odc. 1276

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
W skrócie:Piotrek i Kinga na jeden dzień zamieniają się obowiązkami. Kacper, który zabrał dokumenty Pawła, zostaje pobity przez ludzi Bilskiego. Udaje się do biura Zduńskiego i przyznaje do kradzieży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Piotrek i Kinga na jeden dzień zamieniają się obowiązkami. Szybko tracą dobry humor, gdyż uświadamiają sobie, jak wiele czeka ich pracy. Kacper, chłopak, który zabrał dokumenty Pawła, zostaje porwany i brutalnie pobity przez ludzi nasłanych przez Bilskiego. Gdy tylko odzyskuje wolność, udaje się do biura Zduńskiego i przyznaje do kradzieży. Artur postanawia zanieść na policję pendrive, który powierzyła mu Maria, znajdują się tam dowody przeciwko Robertowi. W drodze na komisariat Rogowski popełnia jednak błąd, który może go drogo kosztować.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także