M jak miłość (1275)

M jak miłość

odc. 1275

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:Marcin wraca do rodzinnej firmy. Zastanawia się, jak będzie układała się jego współpraca z Grzegorzem. Próbuje też pogodzić ze sobą Marzenkę i Andrzejka. Joanna idzie z Tomkiem na imieniny Agnieszki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy Marii Rogowskiej, rozdartej pomiędzy uczucie do dwóch mężczyzn, a także jej synów Pawła i Piotra, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie oraz seniorzy rodu, Lucjan i Barbara.

W tym odcinku

Marcin wraca do rodzinnej firmy. Zastanawia się, jak będzie układała się jego współpraca z Grzegorzem. Próbuje też pogodzić ze sobą Marzenkę i Andrzejka. Niestety wiele wskazuje na to, że para nie będzie razem. Od skandalu na ślubie dziewczyna nie chce ukochanego znać. Ojciec Tarnowskiej czuje się lepiej, dlatego Joanna decyduje się wrócić do Polski. Razem z Tomkiem wybiera się na imieniny Agnieszki i przy okazji mówi Chodakowskiemu, że jej nowym szefem jest jego przyjaciel. Zabawę przerywa pijany Jacek, który zjawia się u Olszewskiej. Biznesmen głośno oznajmia zebranym, że jest w Asi zakochany. Magda nie radzi sobie z opieką nad Maciusiem, który choruje na anginę. Prosi o pomoc ojca i teściową. Seniorzy obawiają się, czy jej małżeństwo z Olkiem przetrwa. Górecki nadal spotyka się z Moniką. Babcia dziewczyny wypytuje go, jakie plany ma wobec jej wnuczki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także