M jak miłość (1274)

M jak miłość

odc. 1274

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:W trakcie ceremonii ślubnej w kościele zjawia się była ukochana Andrzejka. Oznajmia zgromadzonym, że pan młody wciąż jest żonaty. Ewa mówi Markowi, że jest w ciąży. Ula nadal spotyka się z Jankiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy rodu Mostowiaków oraz ich bliskich i znajomych. Widzowie będą świadkami kolejnych wzruszeń, zwrotów akcji i dramatycznych momentów, których nie brakuje w życiu każdego z bohaterów serialu. Na ekranie zagoszczą m.in. Kinga i Piotr Zduńscy i bracia Chodakowscy czyli Olek i Marcin oraz Tomek i Grzegorz.

W tym odcinku

W dniu swojego ślubu Andrzejek wyznaje Marcinowi, że był już raz żonaty, ale tylko przez kilka miesięcy. Lisiecki nadal ukrywa jednak swoją przeszłość przed narzeczoną. W trakcie ceremonii ślubnej w kościele zjawia się była ukochana siłacza, Ela, która oznajmia zgromadzonym, że pan młody nie ma rozwodu. Ewa czuje się coraz gorzej. Z badań kontrolnych wynika, że kobieta jest w ciąży. Przekazuje nowinę Markowi. Ula nadal spotyka się z Jankiem. Gdy widzi, jak jej chłopak flirtuje z kuzynkami panny młodej: Darią oraz Iwoną, postanawia dać mu nauczkę. W swoją intrygę wtajemnicza Marcina.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także