M jak miłość (1270)

M jak miłość

odc. 1270

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Michał Gadomski
W skrócie:Darek przyjeżdża z matką do Grabiny, by odwiedzić małą Hanię. Justyna nie rezygnuje z prób odzyskania Franka. Wita leśnika ubrana jedynie w ręcznik. Marek pada ofiarą nieuczciwej akwizytorki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy rodu Mostowiaków oraz ich bliskich i znajomych. Widzowie będą świadkami kolejnych wzruszeń, zwrotów akcji i dramatycznych momentów, których nie brakuje w życiu każdego z bohaterów serialu. Na ekranie zagoszczą m.in. Kinga i Piotr Zduńscy i bracia Chodakowscy czyli Olek i Marcin oraz Tomek i Grzegorz.

W tym odcinku

Darek przyjeżdża z matką do Grabiny, by odwiedzić małą Hanię. Wyznaje zaskoczonej Natalii, że ich związek to najlepsza rzecz, jaka go w życiu spotkała. Justyna nie rezygnuje z prób odzyskania Franka. Gdy leśnik zagląda do szkoły, wita go ubrana jedynie w ręcznik - udając, że dzieci zrobiły jej dowcip i zabrały klucz do szafki z ubraniami, gdy brała prysznic. Wcześniej Górska zgłasza na policji próbę włamania do jej domu. Sprawą zajmują się Natalia i Janek. Przystojny funkcjonariusz wpada nauczycielce w oko, ale kobieta nie może liczyć na wzajemność, gdyż Morawski interesuje się tylko Ulą. W końcu młodzi znów się spotykają. Tym razem w siedlisku, skąd skradziono łódkę. Z kolei Marek pada ofiarą nieuczciwej akwizytorki. Okazuje się, że nie tylko on jeden dał się w Grabinie oszukać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także