M jak miłość (1269)

M jak miłość

odc. 1269

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Mariusz Malec
W skrócie:Magda wraca do domu nad ranem odprowadzana przez Budzyńskiego. Kilka godzin później Chodakowska odbiera telefon od szkolnej wychowawczyni Maciusia. Maria spędza namiętną noc z Bilskim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy rodu Mostowiaków oraz ich bliskich i znajomych. Widzowie będą świadkami kolejnych wzruszeń, zwrotów akcji i dramatycznych momentów, których nie brakuje w życiu każdego z bohaterów serialu. Na ekranie zagoszczą m.in. Kinga i Piotr Zduńscy i bracia Chodakowscy czyli Olek i Marcin oraz Tomek i Grzegorz.

W tym odcinku

Magda wraca do domu nad ranem odprowadzana przez Budzyńskiego. Oboje rozmawiali ze sobą całą noc. Kilka godzin później Chodakowska odbiera telefon od szkolnej wychowawczyni Maciusia. Okazuje się, że autokar, którym chłopiec jechał na wycieczkę miał wypadek. Maria spędza namiętną noc z Bilskim, nie oglądając się na konsekwencje. Tylko przypadek sprawia, że Rogowska nie zostaje przyłapana przez Artura. Później jednak prosi Pawła, by zapewnił jej wiarygodną wymówkę. Chłopak martwi się o matkę. Spodziewa się, że prędzej czy później będzie miała przez Roberta kłopoty. Zajęty sprawami bliskich, przemęczony pracą Zduński przez nieuwagę zostawia w biurze swój portfel. Pieniądze i dokumenty zabiera chłopak jego nowej sekretarki, Kacper.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także