M jak miłość (1261)

M jak miłość

odc. 1261

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
W skrócie:Marcin włamuje się do mieszkania Naomi, by znaleźć dowody winy Mariusza. Śledzi też Artura. Jest w szoku, gdy widzi spotkanie Skalskiego z Izą. Olek bez uprzedzenia przylatuje do Polski na urlop.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy rodu Mostowiaków oraz ich bliskich i znajomych. Widzowie będą świadkami kolejnych wzruszeń, zwrotów akcji i dramatycznych momentów, których nie brakuje w życiu każdego z bohaterów serialu. Na ekranie zagoszczą m.in. Kinga i Piotr Zduńscy i bracia Chodakowscy czyli Olek i Marcin oraz Tomek i Grzegorz.

W tym odcinku

Marcin włamuje się do mieszkania Naomi, by znaleźć dowody winy Mariusza. Śledzi też Artura. Jest w szoku, gdy widzi spotkanie Skalskiego z Izą. Olek bez uprzedzenia przylatuje do Polski na krótki urlop, by zrobić Magdzie niespodziankę. Do bistro zagląda też po długiej nieobecności Janek. Marszałek i Filarski wpadają w tarapaty. Okazuje się, że panowie uprawiali hazard w sanatorium. Maria czuje się zastraszona przez Bilskiego. Unika spotkań z Arturem, gdyż Robert jej tego zabronił. Rogowski chce zanieść na policję należący do biznesmena pendrive z danymi, które potwierdzają, że Robert prał brudne pieniądze. Maria nie zgadza się na to w obawie przed zemstą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także