M jak miłość (1141)

M jak miłość

odc. 1141

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Mariusz Malec
W skrócie:Mały Szymek zostaje wypisany ze szpitala. Zadowolony Chodakowski w końcu może zabrać synka do domu. Malucha wita cała rodzina. Sympatyczną atmosferę przerywa wizyta kurator Lewińskiej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja serialu skupia się na perypetiach dzieci seniorów rodu Barbary i Lucjana.

W tym odcinku

Mały Szymek zostaje wypisany ze szpitala. Chodakowski w końcu może zabrać synka do domu. Malucha wita cała rodzina. Sympatyczną atmosferę przerywa wizyta kurator Lewińskiej, która ma sprawdzić, jak młody ojciec radzi sobie z opieką nad dzieckiem. Chwilę po wyjściu z mieszkania Marcina, podczas spotkania z kolejną podopieczną, Dominiką, Iza pada ofiarą napadu. Na szczęście Chodakowski jest w pobliżu. Dzięki jego interwencji obie kobiety wychodzą z tego bez szwanku. Tymczasem Olek ma nową dziewczynę. Okazuje się, że jego serce skradła Magda. Chodakowski przedstawia kobietę swoim bliskim. W Warszawie zjawia się Karol. Podczas kolacji z Alicją i Pawłem oznajmia im, że pogodził się z żoną. Niebawem jednak małżonkowie odkrywają, że nie powiedział im prawdy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także