M jak miłość (1137)

M jak miłość

odc. 1137

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Jarosław Banaszek
W skrócie:Olszewska porzuca Roberta przed ołtarzem i wybiega z kościoła. Ceremonia zostaje odwołana. Werner i Budzyński idą do baru, gdzie nie żałują sobie alkoholu. Następnego dnia rano nic nie pamiętają.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja serialu skupia się na perypetiach dzieci seniorów rodu Barbary i Lucjana.

W tym odcinku

Tomek dociera do Szczecina tuż przed ślubem Agnieszki. Olszewska porzuca narzeczonego przed ołtarzem i ku zaskoczeniu gości weselnych wybiega z kościoła. Ceremonia zostaje odwołana. Po nieudanym spotkaniu z Kurowskim Joanna postanawia poważnie porozmawiać z Chodakowskim i wyznać mu, co naprawdę do niego czuje. Werner i Budzyński idą do baru, gdzie wypijają razem morze alkoholu. Następnego dnia rano przyjaciele nie potrafią sobie przypomnieć, co robili przez ostatnie kilka godzin, nie mogą też znaleźć psa Gucia, którego wieczorem zabrali ze sobą do lokalu. Wkrótce w mieszkaniu prawnika zjawia się policja. Na domiar złego mąż Marty odkrywa, że w nocy wysłał namiętny list do Soni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także