M jak miłość (1134)

M jak miłość

odc. 1134

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Jacek Filipiak
W skrócie:Natalka postanawia sama wychować dziecko i odrzuca pomoc Darka. Marek martwi się, czy córka poradzi sobie finansowo. Stan zdrowia Szymka poprawia się. Marcin odwiedza rodzinę w Grabinie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja serialu skupia się na perypetiach dzieci seniorów rodu Barbary i Lucjana.

W tym odcinku

Natalka postanawia sama wychować dziecko i odrzuca pomoc Darka. Nie zamierza chłopaka do niczego zmuszać. Marek martwi się, czy córka poradzi sobie finansowo. By zapewnić jej utrzymanie, przepisuje na dziewczynę swój sklep. Stan zdrowia Szymka poprawia się. Lekarze, którzy opiekują się dzieckiem, są dobrej myśli. Przewidują, że chłopiec będzie mógł opuścić szpital już za kilka tygodni. Marcin często zagląda do Szymka i nie może się doczekać chwili, gdy synek zawita pod jego dachem. Chodakowski odwiedza także rodzinę w Grabinie. Przy okazji dziękuje Rafałowi, że udzielił pomocy Kasi. To dla niego bardzo ważne. W siedlisku zatrzymuje się kolejny gość - Ola. Samotna kobieta zaczyna interesować się Wernerem, a Gruszyńska czuje ukłucie zazdrości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także