M jak miłość (1129)

M jak miłość

odc. 1129

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Roland Rowiński
W skrócie:Marcin udaje się na rozprawę w sprawie opieki nad Szymkiem. W sądzie jako biegły reprezentujący szpital występuje profesor Dębicki. Marta jedzie do więzienia w Łodzi na widzenie z Jarosławem Bilskim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja serialu skupia się na perypetiach dzieci seniorów rodu Barbary i Lucjana.

W tym odcinku

Marcin jedzie na rozprawę w sprawie opieki nad Szymkiem. Wspiera go cała rodzina. W sądzie jako biegły reprezentujący szpital występuje profesor Dębicki. Mężczyzna zeznaje, że Chodakowski nie jest odpowiednim kandydatem na ojca. Jego słowa potwierdzają przykre incydenty z udziałem Marcina, do których doszło w szpitalu - utarczki słowne oraz przepychanki Chodakowskiego z lekarzami i ochroną. W tym czasie Marta jedzie do Łodzi na widzenie z Jarosławem Bilskim, który przebywa w tamtejszym więzieniu. Mężczyzna przekazuje prawniczce dowody, które zataił w trakcie policyjnego śledztwa. Z kolei Alicja udaje się do Krakowa, na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy. Paweł nie ukrywa, że jego zdaniem szukanie posady na drugim końcu Polski, jest złym pomysłem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także