M jak miłość (1127)

M jak miłość

odc. 1127

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Krzysztof Łukaszewicz
W skrócie:Po pogrzebie Kasi Marcin załamuje się. Szuka ukojenia w alkoholu. Przyjaciele wyciągają do Chodakowskiego pomocą dłoń. Tymczasem Jurek namawia Alę, żeby porzuciła posadę ekspedientki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja serialu skupia się na perypetiach dzieci seniorów rodu Barbary i Lucjana.

W tym odcinku

Po pogrzebie Kasi Marcin załamuje się. Przestaje odwiedzać szpital, w którym mały Szymek wciąż walczy o życie, i szuka ukojenia w alkoholu. Przyjaciele, widząc w jakim jest stanie, wyciągają do Chodakowskiego pomocą dłoń. Ten jednak twierdzi, że sam musi uporać się z problemami. Tymczasem Jurek namawia Alę, by porzuciła posadę ekspedientki i wróciła do dawnego fachu. W firmie jego kolegi właśnie poszukują programisty. Wolny etat czeka też na Zduńską w Krakowie. Gdy jednak informacja o planach żony dociera do Pawła, ten ostro protestuje. Maria, która niedawno musiała uporać się z poważnym kryzysem w swoim małżeństwie, dostaje nieoczekiwanie dwie romantyczne propozycje. Bilski zaprasza przyjaciółkę na wypad w góry. Z kolei Artur zabiera żonę do opery. Tam wyznaje, że nie zależy mu na rozwodzie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także