M jak miłość (1126)

M jak miłość

odc. 1126

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Krzysztof Łukaszewicz
W skrócie:Po śmierci Kasi Marcin załamuje się. Lekarze nie chcą udzielić mu informacji o stanie zdrowia Szymka. Natalka przeżywa rozstanie z Darkiem. Ewa i Anna przekonują dziewczynę, by wzięła się w garść.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja serialu skupia się na perypetiach dzieci seniorów rodu Barbary i Lucjana.

W tym odcinku

Po śmierci Kasi Marcin jest kompletnie rozbity. Na domiar złego szpital nie chce mu udzielić informacji o stanie zdrowia Szymka, gdyż Chodakowski nie był mężem matki chłopca. Wściekły Marcin rzuca się na jednego z lekarzy z pięściami. Budzyński radzi, by panował nad emocjami, gdyż nie jest powiedziane, że sąd przyzna mu prawa do opieki nad dzieckiem. Natalka załamana rozstaniem z ukochanym nie chce wrócić do szkoły. Ewa i Anna przekonują dziewczynę, by wzięła się w garść i nie zaniedbywała nauki przez zawód miłosny. Na ich prośbę Werner dzwoni do matki Darka i straszy wizją pozwu o alimenty. Po tej rozmowie Maj kontaktuje się z Natalką i obiecuje, że postara się jej pomóc. W Warszawie Asia szykuje się na obiecujące spotkanie z Wojtkiem. Jej misterne plany burzy Tomek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także