M jak miłość (1123)

M jak miłość

odc. 1123

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Jarosław Banaszek
W skrócie:Anna oficjalnie otwiera siedlisko w Grabinie. Goście w ostatniej chwili odwołują rezerwację. Marta zostaje obrońcą brata Bilskiego, który pracował w urzędzie celnym. Wierzy w niewinność klienta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja serialu skupia się na perypetiach dzieci seniorów rodu Barbary i Lucjana.

W tym odcinku

Anna oficjalnie otwiera siedlisko w Grabinie, wspierana przez Mostowiaków, Marzenkę, Wernera i Rafała. Wyremontowany i zadbany pensjonat czeka na przyjęcie gości. Niestety w ostatniej chwili turyści, którzy rezerwowali nocleg w ośrodku Gruszyńskiej, odwołują swój przyjazd. Anna jest załamana. Obawia się, że siedlisko nie będzie przynosić zysków. Werner proponuje, że poleci ośrodek swoim znajomym. Tymczasem Ula zawiera z prawnikiem układ. Obiecuje, że pomoże mu zdobyć serce ciotki. Rafał przynosi z wyprawy do lasu martwego zająca. Marzenka sądzi, że dozorca siedliska jest kłusownikiem. Z kolei Natalka ze smutkiem myśli o przyszłości. Dziwne zachowanie Darka utwierdza dziewczynę w przekonaniu, że chłopak jej nie kocha i nigdy nie kochał. Kompletnie załamana decyduje się na szczerą rozmowę z Ewą. W Warszawie Marta zostaje obrońcą brata Bilskiego, który pracował w urzędzie celnym. Prawniczka wierzy w niewinność klienta i jest pewna, że mężczyzna został wrobiony przez kolegów. Sądzi jednak, że nie ma szans na zmianę niekorzystnego wyroku. Lenka jest zazdrosna o Miśka. Mirka, która odwiedza Zduńskich, by pomóc Kindze w opiece nad dziećmi, tłumaczy dziewczynce, że posiadanie młodszego brata ma swoje zalety.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także