M jak miłość
odc. 1114
| Występują: | Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski |
|---|---|
| Reżyseria: | Mariusz Malec |
| W skrócie: | Po nocy spędzonej poza domem Paweł próbuje pogodzić się z żoną. Marta znajduje w laptopie Andrzeja list od Soni. Odkrywa, że kobieta, którą uważała za przyjaciółkę, chce jej odbić męża. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Historia wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja serialu skupia się na perypetiach dzieci seniorów rodu Barbary i Lucjana, którzy od lat mieszkają w rodzinnym domu w Grabinie. Najstarsza z rodzeństwa Maria jest pielęgniarką. Jej biologicznym ojcem jest nieżyjący Zenon Łagoda. Jest żoną doktora Artura Rogowskiego. Ma dwóch dorosłych synów Piotra i Pawła oraz córkę Basię. Marek, jedyny syn Mostowiaków, od tragicznej śmierci żony Hanki sam zajmuje się dziećmi - Mateuszem, Ulą oraz Natalią. Próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Interesują się nim dawna koleżanka ze szkoły Ewa i przyrodnia siostra Hanki, Anna. Marta jest prawniczką. Z mężem Andrzejem wychowuje dzieci z poprzedniego związku Łukasza i Anię. Ich związek przechodzi kryzys od tragicznego wypadku motocyklowego z udziałem syna. Najmłodsza z rodzeństwa Małgosia jest projektantką ogrodów. Podczas pobytu w Stanach nawiązała romans ze swoim byłym mężem, Michałem Łagodą. Zamierza rozwieść się z obecnym mężem Tomkiem.
W tym odcinku
Po nocy spędzonej poza domem Paweł próbuje pogodzić się z żoną. Alicja czuje się oszukana i zdradzona. Obawia się, że mąż nocował u Magdy. Ze swoich podejrzeń Zduńska zwierza się Kindze. Maciuś, chłopiec, którym postanowił zająć się Piotrek, sprawia duże problemy wychowawcze. W końcu mały podopieczny ucieka ze szkoły. Teresa jest coraz bardziej zazdrosna o Marię. Za wszelką cenę próbuje skompromitować rywalkę. Marta znajduje w laptopie Andrzeja list od Soni. Kobieta, którą Budzyńska uważała za swoją przyjaciółkę, wyjawia w nim swoje prawdziwe uczucia do przystojnego prawnika. Łukasz przedstawia bliskim swoją nową sympatię, Kamilę. Zapowiada też, że niebawem planują wyjechać na rok do Kolumbii.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Teresa Lipowska
jako Barbara Mostowiak -
Witold Pyrkosz
jako Lucjan Mostowiak -
Dominika Ostałowska
jako sędzia Marta Wojciechowska-Budzyńska -
Kacper Kuszewski
jako Marek Mostowiak -
Adrian Żuchewicz
jako Łukasz Wojciechowski -
Iga Krefft
jako Ula Jakubczyk -
Marcjanna Lelek
jako Natalia -
Rafał Mroczek
jako Paweł Zduński -
Katarzyna Cichopek
jako Kinga Filarska-Zduńska -
Anna Mucha
jako Magda Marszałek -
Krystian Wieczorek
jako mecenas Andrzej Budzyński -
Andrzej Młynarczyk
jako Tomasz Chodakowski -
Magdalena Walach
jako prokurator Agnieszka Olszewska -
Olga Frycz
jako Ala -
Jacek Kopczyński
jako mecenas Adam Werner -
Maria Rybarczyk
jako Wanda Budzyńska -
Piotr Grabowski
jako Wiktor Żak -
Jacek Lenartowicz
jako Jan Zawadzki -
Hiroaki Murakami
jako Taro -
Marta Ścisłowicz
jako Olga -
Agnieszka Żulewska
jako Paulina Głowacka
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Mariusz Malec
reżyseria
Zobacz także
- M jak miłość (1896) - serial obyczajowy - noc sob./niedz., 13 na 14 grudnia 5:45 i 1 późniejsza emisja
- M jak miłość (1852) - serial obyczajowy - dziś, 14 grudnia 9:55
- M jak miłość (1881) - serial obyczajowy - dziś, 14 grudnia 16:10 i 1 późniejsza emisja
- M jak miłość (1882) - serial obyczajowy - dziś, 14 grudnia 17:25 i 2 późniejsze emisje
- M jak miłość (1655) - serial obyczajowy - noc niedz./pon., 14 na 15 grudnia 5:30
- M jak miłość (1897) - serial obyczajowy - poniedziałek, 15 grudnia 20:55 i 2 późniejsze emisje
- M jak miłość (1656) - serial obyczajowy - noc pon./wt., 15 na 16 grudnia 5:30
- M jak miłość (1898) - serial obyczajowy - wtorek, 16 grudnia 20:55 i 2 późniejsze emisje
- M jak miłość (1657) - serial obyczajowy - noc wt./śr., 16 na 17 grudnia 5:30
- M jak miłość (1658) - serial obyczajowy - noc śr./czw., 17 na 18 grudnia 5:30
