M jak miłość (1061)

M jak miłość

odc. 1061

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Krzysztof Łukaszewicz
W skrócie:Janka mówi Taro, że straciła pracę w ambasadzie. Marcin próbuje odzyskać miłość Kasi. Zaprasza ją do bistro. Tam ukochana poznaje Miłosza, chłopca, którym Marcin zajmował się w szpitalu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja serialu skupia się na perypetiach dzieci seniorów rodu Barbary i Lucjana, którzy od lat mieszkają w rodzinnym domu w Grabinie. Najstarsza z rodzeństwa Maria jest pielęgniarką. Jej biologicznym ojcem jest nieżyjący Zenon Łagoda. Jest żoną doktora Artura Rogowskiego. Ma dwóch dorosłych synów Piotra i Pawła oraz córkę Basię. Marek, jedyny syn Mostowiaków, od tragicznej śmierci żony Hanki sam zajmuje się dziećmi - Mateuszem, Ulą oraz Natalią. Próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Interesują się nim dawna koleżanka ze szkoły Ewa i przyrodnia siostra Hanki, Anna. Marta jest prawniczką. Z mężem Andrzejem wychowuje dzieci z poprzedniego związku Łukasza i Anię. Ich związek przechodzi kryzys od tragicznego wypadku motocyklowego z udziałem syna. Najmłodsza z rodzeństwa Małgosia jest projektantką ogrodów. Podczas pobytu w Stanach nawiązała romans ze swoim byłym mężem, Michałem Łagodą. Zamierza rozwieść się z obecnym mężem Tomkiem.

W tym odcinku

Janka mówi Taro, że straciła pracę w ambasadzie. Kuzynka Mostowiaków nie zamierza jednak siedzieć bezczynnie w domu i rozpamiętywać niedawną porażkę. Proponuje Wojtkowi wspólny wyjazd na sylwestra. Marcin próbuje odzyskać miłość Kasi. Zaprasza dziewczynę do bistro. Tam ukochana poznaje Miłosza, chorego chłopca, którym Marcin zajmował się w szpitalu. Andrzej kolejny raz spotyka się z Sonią, mamą Julki. Zaprasza kobietę na wieczór do siebie. Tego dnia Marta, nie uprzedzając nikogo z rodziny, wraca do Polski. W mieszkaniu zastaje Andrzeja w towarzystwie nowej przyjaciółki. Z kolei Tomek i Agnieszka wybierają się na święta do Włoch. Przed wyjazdem Olszewska szykuje dla ukochanego nastrojową kolację.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także