M jak miłość (1037)

M jak miłość

odc. 1037

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Dominika Ostałowska, Kacper Kuszewski
Reżyseria:Roland Rowiński
W skrócie:Basia informuje Lucjana, że zamierza odwiedzić Małgosię w Stanach. Chce przekonać córkę, by wróciła do Polski. Piotr dowiaduje się, że Magdzie przeszczepiono serce Karoliny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja serialu skupia się na perypetiach dzieci seniorów rodu Barbary i Lucjana, którzy od lat mieszkają w rodzinnym domu w Grabinie. Najstarsza z rodzeństwa Maria jest pielęgniarką. Jej biologicznym ojcem jest nieżyjący Zenon Łagoda. Jest żoną doktora Artura Rogowskiego. Ma dwóch dorosłych synów Piotra i Pawła oraz córkę Basię. Marek, jedyny syn Mostowiaków, od tragicznej śmierci żony Hanki sam zajmuje się dziećmi - Mateuszem, Ulą oraz Natalią. Próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Interesują się nim dawna koleżanka ze szkoły Ewa i przyrodnia siostra Hanki, Anna. Marta jest prawniczką. Z mężem Andrzejem wychowuje dzieci z poprzedniego związku Łukasza i Anię. Ich związek przechodzi kryzys od tragicznego wypadku motocyklowego z udziałem syna. Najmłodsza z rodzeństwa Małgosia jest projektantką ogrodów. Podczas pobytu w Stanach nawiązała romans ze swoim byłym mężem, Michałem Łagodą. Zamierza rozwieść się z obecnym mężem Tomkiem.

W tym odcinku

Eryka rezygnuje z wyjazdu do USA, by być z Marcinem. Janka zmienia więc taktykę. By wzbudzić w sercu siostry zazdrość, sugeruje jej, że Chodakowski nadal spotyka się z Kasią. Marek i Ewa zamierzają razem spędzić romantyczny weekend. W ostatniej chwili Mostowiak musi zmienić plany. Na obozie jeździeckim, na który pojechała Ula, wydarzył się wypadek. Basia informuje Lucjana, że wybiera się do Stanów, do Małgosi. Zamierza pomówić z córką i zmusić ją do powrotu do Polski. Zakład Irka ma kłopoty finansowe. Podleśny w tajemnicy przed Mirką, odwiedza Piotra i prosi o pożyczkę. Chwilę później na Deszczowej zjawia się Kwiatkowska, która chce, by Kinga wsparła ją drobną sumą. Obie przyjaciółki mają kłopoty z Lubińskim. Mirka boi się, że Robert spełni swoje groźby pod adresem Irka. Z kolei Kinga po kolejnej prowokacji Roberta, wraca do domu roztrzęsiona. Piotr musi wezwać lekarza. Wcześniej w kancelarii Zduński dowiaduje się, że serce, które otrzymała Magda, należało do Karoliny. Marta prosi jednak siostrzeńca, by zachował tę informację dla siebie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także