M jak miłość (1028)

M jak miłość

odc. 1028

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:Magda dzwoni do Kingi i prosi, by odwiedziła ją w szpitalu. Olga zatrudnia się w sklepie Alicji. Kisiel skarży się Lucjanowi na Zośkę, która zmusza go do stosowania drakońskiej diety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja serialu skupia się na perypetiach dzieci seniorów rodu Barbary i Lucjana, którzy od lat mieszkają w rodzinnym domu w Grabinie. Najstarsza z rodzeństwa Maria jest pielęgniarką. Jej biologicznym ojcem jest nieżyjący Zenon Łagoda. Wraz z mężem doktorem Arturem Rogowskim wyjechała do Oslo. Ma dwóch dorosłych synów Piotra i Pawła oraz córkę Basię. Marek, jedyny syn Mostowiaków, od tragicznej śmierci żony Hanki sam zajmuje się dziećmi - Mateuszem, Ulą oraz Natalią. Próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Interesują się nim dawna koleżanka ze szkoły Ewa i przyrodnia siostra Hanki, Anna. Marta jest prawniczką. Z mężem Andrzejem wychowuje dzieci z poprzedniego związku Łukasza i Anię. Najmłodsza z rodzeństwa Małgosia jest projektantką ogrodów. Jej mąż Tomek, który jest policjantem, od wypadku porusza się na wózku inwalidzkim.

W tym odcinku

Magda kontaktuje się telefonicznie z Kingą i prosi przyjaciółkę, by odwiedziła ją w szpitalu. Jest w końcu gotowa wyznać jej, że cierpi na nieuleczalną chorobę. Piotr wciąż mieszka poza domem i unika rozmowy z żoną. Za to od razu zgadza się na spotkanie w kawiarni z Kają. Nieświadomy, że dziewczyna próbuje nakłonić go do zwierzeń, szczerze opowiada jej o wszystkich swoich problemach. Olga chce pracować z Alicją w sklepie z artykułami dekoracyjnymi. Okazuje się, że nie był to dobry pomysł. Kobieta niemal od razu wchodzi w konflikt z właścicielem sąsiedniego lokalu, Jankiem. Tymczasem Alicja decyduje się na śmiały krok - zaprasza Zduńskiego do swojej sypialni. Kisiel skarży się Lucjanowi na Zośkę, która wprowadziła w domu rygorystyczną dietę. Wkrótce kobieta zjawia się u Mostowiaków i robi wymówki Basi za częstowanie jej męża pierogami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także