M jak miłość (1026)

M jak miłość

odc. 1026

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:Ala kupuje lokal sąsiadujący z bistro Zduńskiego. Zamierza otworzyć sklep z artykułami dekoracyjnymi. Paweł bierze kilka dni wolnego w pracy. Wybiera się na biwak do Grabiny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja serialu skupia się na perypetiach dzieci seniorów rodu Barbary i Lucjana, którzy od lat mieszkają w rodzinnym domu w Grabinie. Najstarsza z rodzeństwa Maria jest pielęgniarką. Jej biologicznym ojcem jest nieżyjący Zenon Łagoda. Wraz z mężem doktorem Arturem Rogowskim wyjechała do Oslo. Ma dwóch dorosłych synów Piotra i Pawła oraz córkę Basię. Marek, jedyny syn Mostowiaków, od tragicznej śmierci żony Hanki sam zajmuje się dziećmi - Mateuszem, Ulą oraz Natalią. Próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Interesują się nim dawna koleżanka ze szkoły Ewa i przyrodnia siostra Hanki, Anna. Marta jest prawniczką. Z mężem Andrzejem wychowuje dzieci z poprzedniego związku Łukasza i Anię. Najmłodsza z rodzeństwa Małgosia jest projektantką ogrodów. Jej mąż Tomek, który jest policjantem, od wypadku porusza się na wózku inwalidzkim.

W tym odcinku

Ala kupuje lokal sąsiadujący z bistro Zduńskiego. Zamierza otworzyć sklep z artykułami dekoracyjnymi. Paweł bierze kilka dni wolnego w pracy. Wybiera się na biwak do Grabiny, gdzie zamierza oddać się wędkowaniu. Mała Basia ukrywa się w aucie Zduńskiego. Chce zrobić przyjacielowi niespodziankę. Tymczasem Eryka szykuje się do podróży do USA. Ostatni dzień w Polsce chce spędzić nad rzeką. W wodzie trafia na ukryty wir i nagle zaczyna się topić. Marcin, który akurat spacerował brzegiem rzeki, słyszy jej wołanie o pomoc i biegnie dziewczynie na ratunek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także