M jak miłość (1025)

M jak miłość

odc. 1025

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska
Reżyseria:Roland Rowiński
W skrócie:Marcin wpada w panikę na wspomnienie o ślubie. Po awanturze z nim Kasia wychodzi z domu. Krystian rusza jej śladem. Marek spotyka się z Michałem. Zauważa na tablecie kuzyna zdjęcie Małgosi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja serialu skupia się na perypetiach dzieci seniorów rodu Barbary i Lucjana, którzy od lat mieszkają w rodzinnym domu w Grabinie. Najstarsza z rodzeństwa Maria jest pielęgniarką. Jej biologicznym ojcem jest nieżyjący Zenon Łagoda. Wraz z mężem doktorem Arturem Rogowskim wyjechała do Oslo. Ma dwóch dorosłych synów Piotra i Pawła oraz córkę Basię. Marek, jedyny syn Mostowiaków, od tragicznej śmierci żony Hanki sam zajmuje się dziećmi - Mateuszem, Ulą oraz Natalią. Próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Interesują się nim dawna koleżanka ze szkoły Ewa i przyrodnia siostra Hanki, Anna. Marta jest prawniczką. Z mężem Andrzejem wychowuje dzieci z poprzedniego związku Łukasza i Anię. Najmłodsza z rodzeństwa Małgosia jest projektantką ogrodów. Jej mąż Tomek, który jest policjantem, od wypadku porusza się na wózku inwalidzkim.

W tym odcinku

Marcin wpada w panikę na wspomnienie o ślubie. Po kolejnej awanturze z ukochanym Kasia wychodzi z domu, by zebrać myśli i zastanowić się, co dalej. Krystian, który z ukrycia obserwuje dziewczynę, rusza jej śladem. Marek spotyka się z Michałem. Zauważa na tablecie kuzyna zdjęcie Małgosi. Zastanawia się, czy powiedzieć o romansie siostry szwagrowi. Agnieszka przekazuje Tomkowi, że tylko Paulina będzie zeznawać przeciwko mafii. Drugi ze świadków, który miał stawić się w sądzie, umarł na zawał. Kilka godzin później samochód bizneswoman wylatuje w powietrze. Ula wraca do domu pijana. Anna bez powodzenia próbuje przywołać do porządku zbuntowaną nastolatkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także