M jak miłość (1016)

M jak miłość

odc. 1016

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska
Reżyseria:Krzysztof Łukaszewicz
W skrócie:Po śmierci mężczyzny, który napadł na Jankę, Paweł zostaje oskarżony o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Musi spędzić w areszcie trzy miesiące. Piotrek chce go oczyścić z zarzutów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja serialu skupia się na perypetiach dzieci seniorów rodu Barbary i Lucjana, którzy od lat mieszkają w rodzinnym domu w Grabinie. Najstarsza z rodzeństwa Maria jest pielęgniarką. Jej biologicznym ojcem jest nieżyjący Zenon Łagoda. Wraz z mężem doktorem Arturem Rogowskim wyjechała do Oslo. Ma dwóch dorosłych synów Piotra i Pawła oraz córkę Basię. Marek, jedyny syn Mostowiaków, od tragicznej śmierci żony Hanki sam zajmuje się dziećmi - Mateuszem, Ulą oraz Natalią. Próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Interesują się nim dawna koleżanka ze szkoły Ewa i przyrodnia siostra Hanki, Anna. Marta jest prawniczką. Z mężem Andrzejem wychowuje dzieci z poprzedniego związku Łukasza i Anię. Najmłodsza z rodzeństwa Małgosia jest projektantką ogrodów. Jej mąż Tomek, który jest policjantem, od wypadku porusza się na wózku inwalidzkim.

W tym odcinku

Po śmierci mężczyzny, który napadł na Jankę, Paweł zostaje oskarżony o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Zduński ma spędzić w areszcie jeszcze trzy miesiące. Tymczasem Piotrek stara się znaleźć dowody, które oczyściłyby jego brata z zarzutów, dlatego razem z Markiem jedzie nad Zalew Zegrzyński. Niestety okazuje się, że nie ma żadnych świadków feralnego zdarzenia, a policja posiada materiały jednoznacznie świadczące o winie Pawła. Jedynie zeznania Janki uchroniłyby Zduńskiego przed wieloletnim więzieniem. Niestety, Werner dostaje informację, że kuzynka Mostowiaków uciekła z Polski i aktualnie przebywa w Londynie. Tymczasem Aleksandra nie daje za wygraną i za wszelką cenę próbuje odzyskać miłość syna. Ponownie odwiedza Marcina, ale chłopak nie chce z nią rozmawiać, ani tym bardziej jechać na jej ślub do Wiednia. Aleksandra, która porzuciła syna, gdy był jeszcze dzieckiem, teraz jest dla niego obcą osobą. Chłopak wciąż ma do niej żal o to, że uciekła od rodziny do kochanka i nie zamierza utrzymywać z matką żadnych kontaktów. Niespodziewanie w konflikt między nimi angażuje się Kasia, którą Aleksandra poprosiła o pomoc. Kobieta próbuje wykorzystać nową miłość syna, by się do niego zbliżyć. Dziewczyna w dobrej wierze stara się pogodzić chłopaka z jego matką i przekonać, by dał jej szansę. Chodakowski wcale nie jest z tego powodu zadowolony. Jego ukochana nie zdaje sobie sprawy, że ma do czynienia z kobietą bezwzględną, która manipuluje ludźmi, by osiągnąć swój cel. Wkrótce Aleksandra odsłania swoje prawdziwe oblicze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także