M jak miłość (1007)

M jak miłość

odc. 1007

4.1/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Joanna Koroniewska
Reżyseria:Kinga Lewińska
W skrócie:Ewa musi zmienić koło. Pomaga jej Marek. Przyjaciółka wciąż traktuje go z dystansem. Niezrażony tym Marek wyznaje Ewie miłość. Ula obchodzi urodziny. Na jubilatkę czeka niespodzianka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Akcja serialu skupia się na perypetiach dzieci seniorów rodu Barbary i Lucjana, którzy od lat mieszkają w rodzinnym domu w Grabinie. Najstarsza z rodzeństwa Maria jest pielęgniarką. Jej biologicznym ojcem jest nieżyjący Zenon Łagoda. Wraz z mężem doktorem Arturem Rogowskim wyjechała do Oslo. Ma dwóch dorosłych synów Piotra i Pawła oraz córkę Basię. Marek, jedyny syn Mostowiaków, od tragicznej śmierci żony Hanki sam zajmuje się dziećmi - Mateuszem, Ulą oraz Natalią. Próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Interesują się nim dawna koleżanka ze szkoły Ewa i przyrodnia siostra Hanki, Anna. Marta jest prawniczką. Z mężem Andrzejem wychowuje dzieci z poprzedniego związku Łukasza i Anię. Najmłodsza z rodzeństwa Małgosia jest projektantką ogrodów. Jej mąż Tomek, który jest policjantem, od wypadku porusza się na wózku inwalidzkim.

W tym odcinku

Ewa łapie gumę i musi zmienić koło w samochodzie. Pomaga jej Marek. Przyjaciółka nadal czuje się zraniona i traktuje go z dystansem. Kilka godzin później niezrażony tym Marek wyznaje Ewie miłość. Ula obchodzi urodziny. Nastolatka jest przekonana, że o jej święcie pamięta tylko Anna. W Grabinie czeka na jubilatkę niespodzianka - rodzina wydała na jej cześć przyjęcie. Janka żegna się z rodziną i wraca do USA. Przed wyjazdem ukrywa u Mostowiaków broń. Tego samego dnia rewolwer znajdują Mateusz i Antek. Wkrótce Darek podrzuca do Grabiny anonim z groźbami. Paweł coraz bardziej zbliża się do Ali i Basi. Odkrywa, że dziewczynka chce wyswatać go ze swoją mamą, by obie zostały w Polsce.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także