Łowcy staroci (10)
(Salvage Hunters 14)
serial dokumentalny Wielka Brytania
W skrócie: | Drew zabiera ze sobą tapicera, Craiga. W Derbyshire, w domu z XV wieku, znajdują kilka wiktoriańskich krzeseł do odrestaurowania. Następnie odwiedzają centrum handlu antykami w Lincolnshire. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
piątek, 6 czerwca za 13 dni |
8:00 | Discovery Historia |
Opis
Poszukiwacz skarbów i właściciel jednego z największych sklepów z antykami na terenie Wielkiej Brytanii, Drew Pritchard, zabiera widzów w niezwykłą podróż do świata przedmiotów z ubiegłych wieków, które nadal zachowały swój niepowtarzalny styl.
W tym odcinku
Drew zabiera ze sobą tapicera, Craiga. W Derbyshire, w domu z XV wieku, znajdują kilka wiktoriańskich krzeseł, które oczekują na odrestaurowanie. Następnie odwiedzają centrum handlu antykami w Lincolnshire.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Drew Pritchard gospodarz
Zobacz także
- Łowcy staroci (1) - serial dokumentalny - dziś, 24 maja 22:00 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy staroci (10) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 24 na 25 maja 2:00
- Łowcy staroci (11) - serial dokumentalny - noc sob./niedz., 24 na 25 maja 3:00
- Łowcy staroci (8) - serial dokumentalny - niedziela, 25 maja 6:00
- Łowcy staroci (9) - serial dokumentalny - niedziela, 25 maja 7:00
- Łowcy staroci (12) - serial dokumentalny - noc niedz./pon., 25 na 26 maja 4:00 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy staroci (13) - serial dokumentalny - noc niedz./pon., 25 na 26 maja 5:00 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy staroci (12) - serial dokumentalny - poniedziałek, 26 maja 7:00
- Łowcy staroci (13) - serial dokumentalny - poniedziałek, 26 maja 8:00
- Łowcy staroci (14) - serial dokumentalny - noc pon./wt., 26 na 27 maja 5:00