Łowcy staroci: Pepper Arden (2)

Łowcy staroci: Pepper Arden (2)

(Salvage Hunters 9)

serial dokumentalny Wielka Brytania   b.o.
W skrócie:Drew Pritchard ma zaszczyt wystąpić w oszałamiającej, XVIII- wiecznej posiadłości położonej na skraju wrzosowisk w Yorkshire. W podziemiach katery w Liverpoolu będzie poszukiwać artefaktów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drew Pritchard jest łowcą współczesnych skarbów. Uwielbia dreszczyk emocji towarzyszący poszukiwaniom staroci i pamiątek. Z zapałem przeszukuje zakamarki zaniedbanych budynków i zapomnianych pakamer. Jego zespół profesjonalnych restauratorów przywraca świetność wiekowym okazom. W dziewiątej serii Drew odwiedza aukcję staroci w pewnej posiadłości w hrabstwie Devon, udaje się do szkockiej fabryki koronek oraz do XVIII-wiecznej posiadłości położonej na skraju wrzosowiska w Yorkshire. Będzie poszukiwał religijnych artefaktów w podziemiach katedry w Liverpoolu i złoży wizytę w fabryce sztućców w Sheffield. Przemierzając Wyspy Brytyjskie wzdłuż i wszerz, natknie się na wiele niesamowitych starych przedmiotów.

W tym odcinku

Współczesny łowca skarbów, Drew Pritchard, ma zaszczyt wystąpić w oszałamiającej, XVIII-wiecznej posiadłości położonej na skraju wrzosowisk w Yorkshire. Następnie w podziemiach katery w Liverpoolu będzie poszukiwać religijnych artefaktów.

Zobacz także