Łowcy skarbów. Kto da więcej? (345)
| W skrócie: | Artur jest właścicielem dwóch wazonów. Projekt powstał w latach 70. lub 80. w Hucie Szkła Gospodarczego "Sudety". Na następnej licytacji wystąpi Piotr oraz jego szklany żyrandol w stylu glamour. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
W zakamarkach strychów, piwnic czy kredensów mogą kryć się skarby. Uczestnicy programu poznają wartość różnych przedmiotów, które mogą okazać się gratką między innymi dla kolekcjonerów.
Artur jest właścicielem dwóch wazonów o ciekawym kształcie. Projekt powstał w latach 70. lub 80. w Hucie Szkła Gospodarczego "Sudety", współpracującej z hutą "Barbara". Na następnej licytacji wystąpi Piotr oraz jego szklany żyrandol w stylu glamour. Jako kolejny swój przedmiot zaprezentuje Ihor, który przyjedzie z obrazem "Pejzaż ze Zgierza". Domniemany artysta, Marek Szwarc, pochodził z ubogiej żydowskiej rodziny i rozwijał swoje umiejętności malarskie w Paryżu. Ostatnią uczestniczką, która stanie oko w oko z łowcami, będzie Monika. Należy do niej porcelanowy serwis "Ada" z Ćmielowa.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Paweł Orleański
gospodarz
Zobacz także
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (533) - reality show - dziś, 30 marca 15:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (534) - reality show - dziś, 30 marca 16:55 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (535) - reality show - wtorek, 31 marca 16:55 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (536) - reality show - środa, 1 kwietnia 16:55 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (537) - reality show - czwartek, 2 kwietnia 16:55 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (538) - reality show - piątek, 3 kwietnia 16:55 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (168) - reality show - sobota, 4 kwietnia 6:00
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (539) - reality show - wtorek, 7 kwietnia 16:55 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (540) - reality show - środa, 8 kwietnia 16:55 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (541) - reality show - czwartek, 9 kwietnia 16:55 i 1 późniejsza emisja
