x
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (215)

Łowcy skarbów. Kto da więcej? (215)

reality show Polska 2023   od 12 lat
W skrócie:Na licytację trafi plansza z reklamami tutek papierosowych. Wydruk próbny na papierze został znaleziony na strychu pewnej kamienicy. Wśród skarbów znajdzie się także czarny fotel 366.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Grono kolekcjonerów i dealerów antyków, przedmiotów vintage, designu i sztuki licytuje między sobą przyniesione do studia przedmioty uczestników programu. W pierwszych odcinkach nowej serii w roli prowadzącego pojawi się Krzysztof Ibisz, który obok Pawła Orleańskiego będzie gospodarzem show.

W odcinku, który poprowadzi Krzysztof Ibisz, wystąpi Krzysztof - właściciel planszy z reklamami tutek papierosowych. Wydruk próbny na papierze został znaleziony na strychu pewnej kamienicy. Dominik przyjedzie do programu z nietypową japońską zabawką na baterie, z połowy lat 60. Kolejny skarb to należący do Piotra czarny fotel 366 - klasyka powojennego designu z charakterystyczną drewnianą ramą i ikonicznym obiciem tapicerki. Na finałowej aukcji pojawi się figurka tancerki z wytwórni Rosenthal. Porcelanowa postać powstała w Niemczech w dwudziestoleciu międzywojennym według projektu Bertholda Boehsa.