Łowcy skarbów. Kto da więcej? (32)
| Występują: | Kacper Kuszewski |
|---|---|
| W skrócie: | Aktor Kacper Kuszewski przyniesie na aukcję pamiątkowe wiosło, a wylicytowaną kwotę przeznaczy na cel charytatywny. Widzowie zobaczą też zestaw porcelanowych figurek i czerwoną lampę Peill & Putzler. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Grono kolekcjonerów i dealerów antyków, przedmiotów vintage, designu i sztuki licytuje między sobą przyniesione do studia przedmioty uczestników programu. W pierwszych odcinkach nowej serii w roli prowadzącego pojawi się Krzysztof Ibisz, który obok Pawła Orleańskiego będzie gospodarzem show.
Kacper Kuszewski zaprezentuje się od mniej znanej telewidzom strony. Aktor okazuje się miłośnikiem wszystkiego, co związane z wodą. Na aukcję przyniesie wiosło, którym przez wiele lat wiosłował ze swoim tatą, a wylicytowaną kwotę przeznaczy na cel charytatywny. W tym odcinku pojawią się także zestaw 12 porcelanowych figurek na każdy miesiąc roku, przepiękna czerwona lampa Peill & Putzler oraz srebrny zestaw kosmetyczny, który Paweł Papaj postanowi kupić w całości tylko dlatego, że potrzebuje łyżki do butów.
Występują (pokaż wszystkich)
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Paweł Orleański
gospodarz
-
Krzysztof Ibisz
gospodarz
Zobacz także
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (524) - reality show - dziś, 16 marca 16:55 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (525) - reality show - wtorek, 17 marca 16:55 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (526) - reality show - środa, 18 marca 16:55 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (527) - reality show - czwartek, 19 marca 16:55 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (528) - reality show - piątek, 20 marca 16:55 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (166) - reality show - sobota, 21 marca 6:00
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (529) - reality show - poniedziałek, 23 marca 16:55 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (530) - reality show - wtorek, 24 marca 16:55 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (531) - reality show - środa, 25 marca 16:55 i 1 późniejsza emisja
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (532) - reality show - czwartek, 26 marca 16:55 i 1 późniejsza emisja
