Łowcy skarbów. Kto da więcej? (316)
reality show Polska 2023
| W skrócie: | Na licytację trafią szkic Zdzisława Beksińskiego, dwa fotele i lampa podłogowa, którą zaprojektował Arne Jacobsen. Wśród skarbów znajdzie się też zielona misa. Szklane naczynie powstało w latach 30. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
W zakamarkach strychów, piwnic czy kredensów mogą kryć się skarby. Uczestnicy programu poznają wartość różnych przedmiotów, które mogą okazać się gratką między innymi dla kolekcjonerów.
Do Artura należy szkic autorstwa Zdzisława Beksińskiego. Na następnej aukcji wystąpi Milena oraz jej dwa fotele o nietypowym kształcie, które kupiła na targu staroci. Więcej o jego pomysłodawcy opowie Daniel Stoiński. Jako trzecia swój skarb zaprezentuje Agnieszka, która przywiezie duńską lampę podłogową, którą zaprojektował Arne Jacobsen. Gościem ostatniej licytacji będzie Jacek, właściciel zielonej gwieździstej misy. Szklane naczynie w intensywnym kolorze powstało w latach 30. we Francji.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Paweł Orleański
gospodarz
-
Krzysztof Ibisz
gospodarz
Zobacz także
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (351) - reality show - dziś, 19 stycznia 15:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (352) - reality show - dziś, 19 stycznia 16:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (353) - reality show - wtorek, 20 stycznia 15:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (354) - reality show - wtorek, 20 stycznia 16:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (355) - reality show - środa, 21 stycznia 15:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (356) - reality show - środa, 21 stycznia 16:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (357) - reality show - czwartek, 22 stycznia 15:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (358) - reality show - czwartek, 22 stycznia 16:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (359) - reality show - piątek, 23 stycznia 15:55
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (360) - reality show - piątek, 23 stycznia 16:55
