×
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (313)

Łowcy skarbów. Kto da więcej? (313)

reality show Polska 2023   od 12 lat
W skrócie:Agnieszka jest właścicielką akwareli z 1889 r. Franciszka Kostrzewskiego. Renata ma do zaoferowania żardinierę. Jako kolejny swój przedmiot zaprezentuje Bartosz, który przyniósł przedwojenny gramofon.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W zakamarkach strychów, piwnic czy kredensów mogą kryć się skarby. Uczestnicy programu poznają wartość różnych przedmiotów, które mogą okazać się gratką między innymi dla kolekcjonerów.

Odcinek poprowadzi Krzysztof Ibisz. Pierwszą uczestniczką aukcji będzie pani Agnieszka, która ma akwarelę z 1889 r. autorstwa Franciszka Kostrzewskiego. O stanie zachowania dzieła i jego wartości wypowie się doświadczony antykwariusz Michał Niesiołowski. W następnej licytacji weźmie udział pani Renata. Ma do zaoferowania bogato zdobioną żardinierę. O trudności z datowaniem takich wytworów i wycenie opowie Krystyna Łuczak-Surówka. Jako kolejny swój przedmiot zaprezentuje pan Bartosz, który przyniósł przedwojenny gramofon Electrola. Historię marki i szczegóły przedmiotu przedstawi Adam Śmiałek, profesjonalny projektant elektroniki. Ostatni uczestnik, pan Tomasz, pokaże kupioną w antykwariacie w Brukseli francuską toaletkę z lustrem. Wyceni ją Aneta Bukowska, mistrzyni i nauczycielka tradycyjnego rzemiosła stolarskiego.

Zobacz także