x
Łowcy skarbów. Kto da więcej? (237)

Łowcy skarbów. Kto da więcej? (237)

reality show Polska 2023   od 12 lat
W skrócie:Na licytację trafią trzy szklane misy pochodzące z Huty Szkła Gospodarczego 'Ząbkowice'. Stworzono je według projektu Jana Sylwestra Drosta. Wśród skarbów znajdzie się też wazon z regionu Murano.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Grono kolekcjonerów i dealerów antyków, przedmiotów vintage, designu i sztuki licytuje między sobą przyniesione do studia przedmioty uczestników programu. W pierwszych odcinkach nowej serii w roli prowadzącego pojawi się Krzysztof Ibisz, który obok Pawła Orleańskiego będzie gospodarzem show.

Odcinek poprowadzi Krzysztof Ibisz. Sylwia jest właścicielką trzech szklanych mis pochodzących z Huty Szkła Gospodarczego "Ząbkowice". Stworzono je na początku lat 70. według projektu Jana Sylwestra Drosta. Do następnej licytacji stanie Katarzyna oraz jej odnowiony stylizowany stolik pomocniczy. Trzecim gościem będzie Krzysztof, do którego należy czerwony wazon niewielkich rozmiarów o ciekawym szlifie. Przedmiot był pamiątką rodzinną i pochodzi z manufaktury z regionu Murano. Jako ostatni wystąpi Michał. Jego skarb to biała porcelanowa figurka marszałka Piłsudskiego z Ćmielowa.

Zobacz także