Łowcy skarbów. Kto da więcej? (236)

Łowcy skarbów. Kto da więcej? (236)

reality show Polska 2023   od 12 lat
W skrócie:Na licytację trafią wazon z Ćmielowa z lat 60., lampka z aktami kobiecymi na kloszu i zapalniczka marki Dunhill. Na ostatniej aukcji pojawi się bogato rzeźbione drewniane krzesło zwane sgabello.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Grono kolekcjonerów i dealerów antyków, przedmiotów vintage, designu i sztuki licytuje między sobą przyniesione do studia przedmioty uczestników programu. W pierwszych odcinkach nowej serii w roli prowadzącego pojawi się Krzysztof Ibisz, który obok Pawła Orleańskiego będzie gospodarzem show.

Odcinek poprowadzi Krzysztof Ibisz. Jako pierwsza swój przedmiot zaprezentuje Aleksandra. Jest to wazon-kropla z Ćmielowa z lat 60., który jest jednocześnie pamiątką po pradziadkach. Na kolejnej licytacji wystąpi Halina z przedmiotem, który sprowokuje rumieniec u prowadzącego - jest to nietypowa lampka z aktami kobiecymi pojawiającymi się na kloszu po włączeniu żarówki. Trzecim gościem będzie Paweł, który pokaże łowcom zapalniczkę marki Dunhill, znaną fanom agenta 007. Na ostatniej aukcji pojawi się bogato rzeźbione drewniane krzesło, inaczej nazywane sgabello. O charakterystycznej konstrukcji mebla, motywach dekoracyjnych, stanie zachowania i wartości rynkowej przedmiotu opowie Daniel Stoiński.

Zobacz także