Łowcy skarbów. Kto da więcej? (169)
| W skrócie: | Szymon przywiezie na licytację pochodzącą z Niemiec z 1945 roku porcelanową wiewiórkę projektu Teodora Karnera. Katarzyna zaproponuje sześć kolorowych kieliszków Moser w oryginalnej skrzyneczce. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Grono kolekcjonerów i dealerów antyków, przedmiotów vintage, designu i sztuki licytuje między sobą przyniesione do studia przedmioty uczestników programu. W pierwszych odcinkach nowej serii w roli prowadzącego pojawi się Krzysztof Ibisz, który obok Pawła Orleańskiego będzie gospodarzem show.
W odcinku, który poprowadzi Paweł Orleański, pojawi się Szymon. Przewiezie on na licytację pochodzącą z Niemiec z 1945 roku porcelanową wiewiórkę wytwórni Rosenthal, projektu Teodora Karnera. Następnym uczestnikiem będzie Grzegorz, właściciel tzw. niciaka - to rodzaj szafki, który może służyć jako przybornik lub mobilny stolik. Katarzyna zaproponuje łowcom sześć kolorowych kieliszków Moser w oryginalnej skrzyneczce. Na ostatniej aukcji wystąpi Paweł z pochodzącym z lat 70. XX wieku mechanicznym stoperem sygnowanym przez szwajcarską firmę TAG Heuer, która jako pierwsza stworzyła tak precyzyjne urządzenie.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Paweł Orleański
gospodarz
-
Krzysztof Ibisz
gospodarz
Zobacz także
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (192) - reality show - niedziela, 5 lipca 6:00
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (490) - reality show - poniedziałek, 6 lipca 18:00
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (514) - reality show - wtorek, 7 lipca 18:00
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (515) - reality show - środa, 8 lipca 18:00
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (516) - reality show - czwartek, 9 lipca 18:00
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (517) - reality show - piątek, 10 lipca 18:00
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (193) - reality show - sobota, 11 lipca 6:00
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (194) - reality show - niedziela, 12 lipca 6:00
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (518) - reality show - poniedziałek, 13 lipca 18:00
- Łowcy skarbów. Kto da więcej? (519) - reality show - wtorek, 14 lipca 18:00
