x

Lombard. Życie pod zastaw 9 (464)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński
Reżyseria:Błażej Wolny
W skrócie:Ukrainiec Rustam szuka w lombardzie upominku dla narzeczonej Leny. Postanowił odwiedzić ją w Polsce. W jej mieszkaniu zastaje tylko zdenerwowaną Swietę. Obawia się, że ktoś uprowadził ukochaną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Młody Rustam z Ukrainy ma nadzieję znaleźć w lombardzie upominek dla narzeczonej, Leny. Przypuszcza, że dziewczyna się na niego gniewa, gdyż od kilku dni nie mają ze sobą kontaktu. Dlatego też postanowił odwiedzić ją w Polsce. W jej mieszkaniu zastaje tylko zdenerwowaną Swietę. Rustam obawia się, że ktoś uprowadził Lenę. Wraca do lombardu i dzieli się swoimi obawami. Beton interesuje się sprawą. Eliasz przynosi do lombardu kasety VHS. Barski ogląda jedną z nich i okazuje się, że to ulubiony film jego i żony z dawnych lat. Odtwarzają kasetę i wpadają w konsternację. Beton mówi Kazimierzowi, co ustalił w sprawie Patrycji. Teść próbuje pomóc dziewczynie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)