×

Lombard. Życie pod zastaw 9 (442)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński
Reżyseria:Błażej Wolny
W skrócie:Emerytowany zawodnik bowlingu trenuje niewidomych. Prowadzi też z wnukiem kręgielnię. Problemy finansowe zmuszają go do zastawienia w lombardzie kul. Tymczasem gangsterzy chcą, by sprzedał swój teren.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 16 lipca
jutro
2:30 TV Puls

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Emerytowany zawodnik bowlingu Janusz Sikorski zajmuje się trenowaniem niewidomych. Prowadzi też wspólnie z wnukiem Ignacym kręgielnię. Spowodowane pandemią problemy finansowe zmuszają go do zastawienia w lombardzie kul do bowlingu. Również Ignacy musi się uporać ze swoimi problemami. Gangsterzy każą mu namówić dziadka do sprzedaży terenu, na którym znajduje się ich lokal. Ponieważ Janusz nie zamierza się ugiąć, właścicielom kręgielni grozi niebezpieczeństwo. Mariusz i Andżelika cieszą się sobą podczas nieobecności Marysi. Wybierają się razem do kina. Andżela ciągle ma wrażenie, że ktoś ją obserwuje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także