×

Lombard. Życie pod zastaw 9 (429)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński
Reżyseria:Piotr Kolski
W skrócie:W lombardzie zjawia się Wicek, który niedawno rzucił palenie, a teraz postanawia zrezygnować z picia kawy. W związku z tym zastawia ekspres. Tymczasem Lolek i Marta rozmawiają o dzieciach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Bracia Mietek oraz Stefan to byli piłkarze drużyny KS Płomień. Jeden z nich zrobił wielką karierę w Bundeslidze, a umiejętności drugiego okazały się niezbyt dobre na krajową ligę. Skłóceni obecnie mężczyźni nie utrzymują już kontaktu. Stefan wraz z żoną Teresą podejmują decyzję o sprzedaży nieruchomości pod budowę drogi. Okazuje się, że Mietek ma połowę udziału. Wszyscy liczą na pozytywne negocjacje. W lombardzie zjawia się Wicek, który niedawno rzucił palenie, a teraz postanawia zrezygnować z picia kawy. W związku z tym zastawia ekspres. Tymczasem Lolek i Marta rozmawiają o dzieciach. Jednak liczba dzieci, o której marzy mężczyzna, przeraża jego ukochaną. Do zakładu przychodzi atrakcyjna Izabela Nancik. Kobieta od razu wpada w oko Romkowi. Kazimierz mówi Betonowi, że prokurator Ziembiński uważa, że Beton może mieć związek z uprowadzeniem Patrycji i Sebastiana.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także