×

Lombard. Życie pod zastaw 9 (424)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński
Reżyseria:Błażej Wolny
W skrócie:Do lombardu przychodzi klient, by sprzedać głowę dzika w 3D. Zjawia się także zawodowy łucznik, który ma zamiar zastawić sprzęt dosłownie na chwilę. Chce zarezerwować bilety na mistrzostwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Kazimierz dowiaduje się z wiadomości, że w lesie niedaleko jego zakładu, znalezione zostały zwłoki mężczyzny, któremu wycięto organy wewnętrzne. Niedługo w lombardzie zjawia się Mirosława Gorczycka, żona zaginionego, który pozostawił po sobie list z obietnicą, że rodzina niebawem będzie w stanie spłacić wszystkie długi. Mariusz namawia klientkę, by zgłosiła sprawę na policję. Kobieta zostaje zabrana na rozpoznanie zwłok denata bez organów. Pracownicy zakładu sprawdzają zawartość zastawionego komputera. Podejrzewają, że Gorczycki i ofiara to ta sama osoba. Tymczasem Jaca wyprowadza się i wynajmuje stancję u nadopiekuńczej Melanii Jaskólskiej. Do zakładu przychodzi klient, który postanawia sprzedać głowę dzika w 3D. Zjawia się tam również zawodowy łucznik, który ma zamiar zastawić sprzęt dosłownie na chwilę. Chce zarezerwować bilety na mistrzostwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także