Lombard. Życie pod zastaw (8/39)

Lombard. Życie pod zastaw (8/39)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Michał Chorosiński
W skrócie:Do lombardu trafiają złote przedmioty. Klienci twierdzą, że otrzymali je od Ukraińca jako zapłatę za benzynę i zakupy. Mariusz nie wierzy w przypadki. Postanawia odnaleźć podejrzanego cudzoziemca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 27 stycznia
za 6 dni
11:15 TV Puls
środa, 31 stycznia
za 10 dni
20:00 TV Puls 2

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

W lombardzie pojawia się pracownik stacji benzynowej, Jerzy, który chce zastawić złoty sygnet. Mężczyzna twierdzi, że dostał go od Ukraińca, który zapłacił nim za benzynę. Kilka dni później do lombardu trafia złota bransoletka, którą właścicielka dostała od Ukraińca jako zapłatę za zakupy. Mariusz nie wierzy w takie przypadki. Próbuje odnaleźć podejrzanego Ukraińca i Ryżego, który kupił od niego zastawiony sygnet. Sprawa okazuje się bardzo poważna. Tymczasem Andżelika spotyka się z Liseckim, który nie tylko chce jej pomoc w uzyskaniu rozwodu, ale też ma wobec niej bardziej dalekosiężne plany...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także