Lombard. Życie pod zastaw (6)

Lombard. Życie pod zastaw (6)

6.4/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Michał Chorosiński
W skrócie:Do mieszkania młodego chłopaka wpada policja. Mężczyzna zostaje oskarżony o działanie w grupie przestępczej. Policjantów doprowadziła do chłopaka kradziona komórka, którą kupił w lombardzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Do mieszkania młodego chłopaka wpada policja. Mężczyzna zostaje aresztowany i oskarżony o działanie w grupie przestępczej. Policjantów doprowadziła do chłopaka kradziona - jak się okazało - komórka, którą kupił w lombardzie Kazimierza. Wkrótce wychodzi na jaw, że przestępca zastawił tam znacznie więcej przedmiotów, przez co lombard ma teraz kłopoty. Kazimierz i Marta świętują wielki sukces - wydanie tomiku poezji dziewczyny. Lolek prosi Martę o autograf do swojego egzemplarza książki. Młodzi znajdują wspólny język.

Występują (pokaż wszystkich)