Lombard. Życie pod zastaw (15)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Michał Chorosiński
Reżyseria:Jakub Zańczak
W skrócie:Paweł, wyrzucony z pizzerii, gdzie żebrał, znajduje pod stolikiem drogą komórkę. Zastawia ją w lombardzie, a pieniądze postanawia przeznaczyć na posiłek w lokalu, pod którym wcześniej przebywał.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 7 czerwca
dziś
7:55 TV Puls (z napisami)
niedziela, 14 czerwca
za 7 dni
6:50 TV Puls (z napisami)

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Paweł, wyrzucony z pizzerii, gdzie żebrał, znajduje pod stolikiem drogą komórkę w kolorowym etui. Zastawia ją w lombardzie, a otrzymane pieniądze postanawia przeznaczyć na posiłek w lokalu, pod którym wcześniej przebywał. Kiedy Paweł i Lolek jedzą pizzę, przychodzi ojciec z córeczką, szukając telefonu w kolorowym etui. Lolek orientuje się, że jest to komórka zastawiona w lombardzie przez bezdomnego. Do lombardu przychodzi niezapowiedziana kontrola skarbowa. Adek domyśla się, że to sprawka Pauli.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także