Lombard. Życie pod zastaw (13)

Lombard. Życie pod zastaw (13)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Michał Chorosiński
Reżyseria:Jakub Zańczak
W skrócie:Do lombardu przychodzi pani Waleria. Twierdzi, że jest gotowa zastawić wszystko, co ma, by zdobyć pieniądze na operację swojego dziecka. Karol jedzie do domu klientki, by wycenić jej dobytek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 16 sierpnia
za 8 dni
3:15 TV Puls 2 (z napisami)

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, momentami ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a nawet klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Do lombardu przychodzi pani Waleria. Twierdzi, że jest gotowa zastawić wszystko, co ma, by zdobyć pieniądze na operację swojego dziecka. Karol i Adrian bardzo przejmują się sytuacją starszej kobiety. Mężczyzna jedzie do domu klientki, by wycenić jej dobytek. Na miejscu okazuje się, że sprawa wygląda inaczej, niż przedstawiła ją klientka. Adrian jest wściekły. Karol i Marta rozpoczynają zbiórkę w bloku kobiety. Ich plany krzyżuje jednak sąsiadka, która zgłasza sprawę na policję. Wtedy dochodzi do dwuznacznej sytuacji...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także