Lombard. Życie pod zastaw 8 (380)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski
Reżyseria:Klaudia Pollesch
W skrócie:Mariusz i Andżelika chcą ustalić, skąd w koszu znalazła się zakrętka od butelki po wódce. Marysia i Julia twierdzą, że nie mają z tym nic wspólnego. Pan Drzewulski wręcza Ance pierścionek zaręczynowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 26 listopada
dziś
13:00 TV Puls (z napisami)
poniedziałek, 28 listopada
pojutrze
13:00 TV Puls (z napisami)
wtorek, 29 listopada
za 3 dni
4:15 TV Puls (z napisami)
wtorek, 29 listopada
za 3 dni
9:00 TV Puls (z napisami)

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) prowadzi dobrze prosperujący lombard na ul. Cichej. W lokalu nie brakuje klientów - ani tych zaprzyjaźnionych, jak Filomena (Małgorzata Rożniatowska), Boguś (Bogdan Kalus) czy Zefel (Krzysztof Hanke), ani tych nowych. Każdy z nich, przynosząc pod zastaw mniej lub bardziej cenny przedmiot, zaprezentuje także historię swojego życia. Do lombardu zajrzy więc zaginiona malarka czy klient o nazwisku Jeziorak (Jerzy Skoczylas), który zaintryguje pracowników lombardu przedmiotami pod zastaw od wnuczka. Opowiedziana również zostanie kryminalna historia związana z księgozbiorem z pewnej biblioteki.

W tym odcinku

Aktorka Jowita dostaje się do prestiżowego teatru, który prowadzi jej idol, reżyser Adam Gołaszewski. Mistrz ma potrzebę kontrolowania wszystkiego i wszystkich, dlatego idylliczne życie teatralnej bohemy szybko okazuje się iluzją. Aktorzy muszą znosić w milczeniu wszystkie złośliwości i upokorzenia z jego strony. Obawiają się bowiem, że zostaną wyrzuceni z teatru i nie znajdą pracy w branży. Wszystko zostaje utrzymane w sekrecie do momentu wizyty w lombardzie Jowity... Mariusz i Andżelika próbują ustalić, skąd w koszu znalazła się zakrętka od butelki po wódce. Marysia i Julia twierdzą, że nie mają z tym nic wspólnego. Mariusz jednak nie całkiem im wierzy. Pan Drzewulski zaskakuje wszystkich wręczając Ance... pierścionek zaręczynowy. Nikt nie rozumie, o co może mu chodzić, skoro mężczyzna ma żonę,

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także